AMBASADOR

Wizytówką naszego wydarzenia są Ambasadorzy - wyjątkowi artyści i osobowości związane z japońską animacją oraz muzyką. Podzielają naszą pasję, zaangażowanie i chęć stworzenia wspaniałego koncertu. Są nie tylko twarzą ale i sercem Anime Symphony.

Wønder

Wokalistka, kompozytorka, twórczyni i realizatorka wielu projektów artystycznych. Uwielbia każdą muzykę z anime, ale jest kilka piosenek, które zagościły na dobre w jej sercu. To m. in. Gurenge, za niesamowite połączenie energii i epickości oraz chwytający za serce melodyjny głos wokalistki (LiSA); Moonlight Densetsu z Sailor Moon, któremu udało się perfekcyjnie uchwycić dźwięk magii w instrumentach czy "Unravel" z Tokyo Ghoul. Jej najnowszym faworytem jest Tot Musica z One Piece!.

Od zawsze marzyła, by w Polsce odbyło się tak duże i spektakularne wydarzenie promujące muzykę z anime! Przeczytajcie sami, co myśli o Anime Symphony:

"To ogromny krok naprzód dla polskiej sceny muzycznej i dla kultury anime w naszym kraju! Mam nadzieję, że koncert otworzy nowe możliwości i zainteresowanie tym gatunkiem muzycznym, zarówno dla artystów, jak i dla publiczności. Nie mogę się doczekać, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i razem z innymi artystami i fanami anime stworzyć niezapomnianą atmosferę. Anime Symphony to okazja, aby wszyscy razem mogli cieszyć się pięknem muzyki i twórczości anime. Będzie to wyjątkowy wieczór pełen emocji, magii i pasji, który na długo pozostanie w naszej pamięci!"

Wønder

photo - nanfo.to