AMBASADOR

Wizytówką naszego wydarzenia są Ambasadorzy - wyjątkowi artyści i osobowości związane z japońską animacją oraz muzyką. Podzielają naszą pasję, zaangażowanie i chęć stworzenia wspaniałego koncertu. Są nie tylko twarzą ale i sercem Anime Symphony.

Kairi

Muzyka jest dla niej tajemnicą większą niż równania matematyczne. Nie rozumie jak działa komponowanie i skąd muzycy biorą te wszystkie idealnie harmonizujące ze sobą dźwięki. Ale nie przeszkadza jej to kochać muzykę! Kairi nie wyobraża sobie bez niej życia, bo to ona daje jej poczuć wymarzone katharsis. Jest zaintrygowana jej mocą, która nie dość, że nadaje innym mediom głębszego wymiaru, to i w pojedynkę potrafi obudzić w niej cały wachlarz przeróżnych emocji.

Jej ulubionym medium muzycznym są musicale, ale kocha również muzykę z filmów, gier, no i oczywiście z anime! Bardzo nostalgicznie podchodzi od ścieżki dźwiękowej z serii Fullmetal Alchemist, która jest niesamowicie bliska jej sercu. To w dużej mierze muzyka sprawiła, że zakochała się w przygodach braci Elric! Ma cichą nadzieję, że w repertuarze Anime Symphony usłyszy nuty pochodzące właśnie z tego tytułu

Kairi

photo - fotabanana