Wokalista

Na scenie, oprócz orkiestry, będzie można zobaczyć i usłyszeć niesamowitych solistów. Artyści ci spędzili lata szlifując swoje umiejętności wokalne i są ściśle związani nie tylko z muzyką, ale także z mangą, anime i kulturą japońską.

Shappi

photo - tomcherir

Wykształcenie muzyczne zdobywała w dwóch szkołach musicalowych - Studio Artystyczne "METRO" pod teatrem Buffo (mentorka Małgorzata Irena Duda-Kozera) oraz Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego pod teatrem Roma. Poza nauką śpiewu miała okazję zetknąć się z różnymi instrumentami – jednak to śpiew właśnie stał się integralną częścią jej życia!

Jest kontraltem - najniższym głosem kobiecym, jednak jej głos radzi sobie świetnie również z wyższymi partiami i obejmuje cztery oktawy! Najbardziej ceni sobie emocjonalną siłę muzyki, zaś najmocniej przemawia do niej muzyka filmowa.

Jej zainteresowania wykraczają jednak zdecydowanie poza klasyczne musicale! Rozwijając swoje muzyczne możliwości brała udział w wielu projektach związanych z twórczością fanowską, Japonią, mangą i anime: Insomnia Dubbing Project, Polskie Musicale Cosplayowe czy CMV (Cosplay Music Video). Dzięki nim odkryła, że dobrze radzi sobie również w roli reżysera głosowego oraz producenta, a w twórczości fanowskiej tkwi absolutny potencjał i niesamowita siła!

Zawodowo użycza swojego głosu grach komputerowych z gatunku indie. Już w 2024 roku będzie można usłyszeć ją w pierwszoplanowej roli fae Cathro w grze ''REPO MAN'' od polskiego studia Achara Studios!